O nas

STALMAXFirma STALMAX świadczy usługi ślusarskie głównie na terenie województwa Mazowieckiego, jak również na terenie całego kraju. Historia firmy rozpoczyna się z początkiem 2004 roku, stworzona z pasją i zamiłowania do konstruowania różnego rodzaju elemetów stalowych. Oferowane wyroby cieszą się dużym uznaniem Klientów. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zapewnić, że nasze wyroby są najwyższej jakości, charakteryzują się niezwykłą trwałością oraz atrakcyjnym wyglądem.


Wieloletnie doświadczenie, zdobyte kontakty handlowe oraz uzyskane rabaty na zakup materiałów, pozwalają nam zaoferować Państwu produkty najwyższej jakości po bardzo atrakcyjnych cenach.

Nasze główne obszary działania obejmują usługi w zakresie projektowania i kompleksowej realizacji elementów ślusarki budowlanej. W swojej ofercie posiadamy:  • Bramy wjazdowe otwierane i przesuwne
  • Ogrodzenia każdego typu - od porostych elementów po bardzo zaawansowane wzory metaloplastyczne
  • Balustrady
  • Drzwi stalowe
  • Automatyka firmy Nice do bram wjazdowych oraz garażowych


Dysponujemy obszerną bazą zdjęć realizacji poszczególnych inwestycji od prostych wzorów po bardzo złożone - na niniejszej stronie prezentujemy tylko część z nich. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Jeśli cenisz swój czas, to my przyjedziemy do Ciebie i ustalimy szczegóły na miejscu.